KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257023
nr 1425 7023
Oidentifierad konstnär. Signerad, Skördetid. Olja på duk, 66x96, yttermått inklusive ram: 78x110 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:14:40
1.200 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr